Про тероризм і патріотизм

В українських ЗМІ лише одним рядком пройшла новина, про те, що в ніч з 22 на 23 червня в горах Пакистану терористи розстріляли туристів, серед яких було п'ятеро українців. Вже наступного дня про цю подію забули.

Минув майже тиждень, а українські бомбардувальники досі не вилетіли в гори Пакистану. Навіщо нам армія?

Більшість українців люблять свою країну, але справедливо недолюблюють державу. Бо цю державу в їх свідомості уособлюють Президент і Міністерство доходів і зборів, які вимагають любові, але не пропонують нічого взамін.

Любов до держави і патріотизм виховують не кобзи, сало і вишиванки. Патріотизм вселяє впевненість, що якщо ти є власником паспорта з Тризубом, то Українська Держава захистить тебе в будь-якій точці земної кулі. Або принаймні помститься.

Сомалійські пірати захопили судно з українськими моряками? Український авіаносець має бути під берегами Сомалі, а українські автомати мають відновити в цій державі стабільність, законність і конституційний лад.

В Пакистані терористична організація захопила і стратила українців? Отже нам оголосили війну. Якщо українці почувають себе в небезпеці, то в ще більшій небезпеці має почуватися кожен з учасників цієї організації.

Це не мої романтично-кровожерні мрії. Це адекватні дії держави щодо захисту своїх громадян.

Можна не любити євреїв, але неможливо ними не захоплюватися. У 1972 році під час Олімпіади в Мюнхені організація «Чорний вересень» захопила у заручники ізраїльську збірну. Внаслідок теракту загинуло 11 спортсменів.

У відповідь уряд Ізраїлю організував дві секретні операції «Божий гнів» та «Меч Гідеона». Протягом наступних 20 років ізраїльськими агентами було вбито 13 осіб, причетних до організації цього теракту. Саме завдяки таким і подібним відповідям на загрозу безпеці своїх громадян Ізраїль досі існує як держава.

P.S. У відповідь на теракт у Пакистані український уряд організував міжвідомчу комісію…

3 коментарі

Святослав Вишинський
Україна здала всі свої авіаносці Росії та Китаю. Про залишки металобрухту під назвою «Військово-морські сили України» говорити теж несерйозно.
Андрій Рибалко
Я знаю. Цей пост великою мірою декларативний. З рубрики під умовною назвою «Коли ми прийдемо до влади, буде так:»
Сергій Янушевський
Які громадяни, така і держава.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте